NAUJIENA

Išmaniųjų skaitmeninių tachografų * (SMART, Intellingent tachographs) metrologinė patikros paslauga jau atliekama KADEX tachografų patikros dirbtuvėse.


* Nuo 2019 m. birželio mėn. pagaminti sunkvežimiai, vilkikai ir autobusai turi sumontuotus išmaniuosius skaitmeninius tachografusRegistracija patikrai ir konsultacijos:

TEL. +370 45 505077

Darbo laikas: I-VII 8:00 20:00


Tachografo patikra – daug žinių ir tinkamos technikos reikalaujanti procedūra. „Kadex“ gali tachografus patikrinti, aktyvuoti, perkelti tachografo duomenis, nutraukti jo eksploataciją, atlikti jo techninę priežiūrą ar net pasiūlyti įsigyti tachografus už patrauklią kainą.


Ar žinojote, kad?

Tachografo skaitytuvas turi būti prižiūrimas periodiškai, kaip ir pati tachografo patikra, turi būti atliekama periodiškai. Ją atlikti privaloma, jeigu:

  • Praėjo dveji metai (24 mėnesiai) po paskutinės patikros;
  • Jeigu tachografui buvo atliktas remontas;
  • Jeigu paros laiko rodmenys skiriasi nuo oficialaus laiko >20 minučių;
  • Pasikeitė rato efektyvaus apskritimo ilgis;
  • Pakeitėte valstybinį registracijos numerį;
  • Keletu kitų atvejų.


Kokius tachografus tikriname ir kokia darbų kaina?

„Kadex“ servise galime patikrinti skaitmeninį arba analoginį tachografą. VDO, Stoneridge, Kienzle, Veder-Root ir Motometer tachografai bus aptarnauti bei tinkamai prižiūrėti mūsų servise. Juos galime ir instaliuoti, sumontuoti ir aktyvuoti. Trumpiau tariant, „Kadex“ atlikta tachografo patikra apima viską, nuo A iki Ž.

Paslaugų kaina skiriasi, priklausomai nuo to, koks reikalingo darbo pobūdis. Patikros metu „Kadex“ centre, specialistai galės nustatyti, reikalingas atlikti paslaugas ir pateiks preliminarią darbų atlikimo kainą.


Kodėl verta rinktis „Kadex“?

Patirtis. Dirbame jau virš 20 metų, todėl kai minime žodį patirtis, turime omenyje ilgą patirtį. Mūsų darbuotojai – neprilygstami specialistai, esantys savo srities žinovai ir profesionalai. Tachografą jie sumontuos, aktyvuos bei suremontuos nepriekaištingai.

Modernios technologijos. Darbus atliekame su modernia technika. Tiek diagnostikos, tiek remonto srityje pritaikoma moderniausia įranga bei pažangios kompiuterinės programos. Tad savo klientams galime pasiūlyti išskirtinę darbų atlikimo kokybę ir greitį.

Pasirinkimas. Importuojame originalias ir kokybiškas dalis bei tachografus. Galime pasiūlyti ne tik suremontuoti turimą, bet ir įsigyti visiškai naują tachografą jūsų transporto priemonei.

Greičio ribotuvai

Greičio ribotuvo gedimai gali reikšti didelius nemalonumus transporto priemonės savininkui. Vilkikai ir autobusai turi griežtus apribojimus greičiui visoje Europos Sąjungos teritorijoje, todėl jų nepriekaištingas veikimas – būtinas. Ką jau kalbėti apie jūsų, keleivių, krovinio bei pačios transporto priemonės saugumą, kurį ribotuvas tik padidina. Tokios detalės remontą ar priežiūrą galima patikėti tik tiems, kurie gali garantuoti saugumą ir kokybę. Būtent to ir siekia visi iki vieno „Kadex“ darbuotojai. Mūsų tikslas – tinkamai atlikti jūsų transporto priemonių apžiūrą ir remontą, kad jūs išliktumėte saugūs keliuose bei būtumėte patenkinti darbų kokybe.

Jeigu kilo klausimų, kreipkitės puslapyje nurodytais kontaktais!

SUNKVEŽIMIŲ IR AUTOBUSŲ SERVISAS

TEL. +370 45 505077

Darbo laikas: I-VII 8:00 20:00