TECHNINĖ PAGALBA KELYJE VISĄ PARĄ

TEL. +370 612 21111

Prireikė techninės pagalbos kuriame nors Lietuvos ar net užsienio kelyje? Jūsų vilkikas su priekaba, puspriekabe ar autobusas pateko į eismo įvykį? Nuvažiavote nuo kelio? „Kadex“ siūlo techninę pagalbą sunkvežimiams ir autobusams Lietuvoje bei užsienyje visą parą

Taip pat galime pasiūlyti:

  • Transporto priemonės atstatymą ant kelio po autovįvykio;
  • Transporto priemonės atvertimą ant ratų po autoįvykio;
  • Transporto priemonės remontą ir priežiūrą bei saugojimą po autoįvykio;
  • Atsarginių dalių pristatymą į jūsų buvimo vietą, jei kelyje susidūrėte su gedimu;
  • Smulkų remontą kelyje ar įvykio vietoje;
  • Tarpininkavimą siekiant gauti tarptautinę techninę pagalbą užsienyje.


Jeigu ieškote, kad sunkvežimių techninė pagalba kelyje būtų atlikta atsakingai, saugiai bei maksimaliai išsaugotų geriausią įmanomą jūsų transporto priemonės būklę, rinkitės „Kadex“! Turime sukaupę per du dešimtmečius patirties, teikiant sunkvežimių techninę pagalbą kelyje, atliekant smulkaus ir stambaus remonto paslaugas Lietuvoje bei užsienyje.


Autoįvykio metu sunkiasvorei transporto priemonei nuriedėjus nuo kelio, reikalingas operatyvus ir saugus atstatymas atgal ant važiuojamosios jos dalies. Tikslas turi būti pasiektas ne tik greitai, bet ir užtikrintai, sukeliant kuo mažiau trikdžių jums ir aplinkiniams eismo dalyviams. Mes tą garantuojame.


Sunkiasvorei transporto priemonei apvirtus – situacija tampa kebli. Reikalinga ne tik galinga technika, kad pavyktų atversti vilkiką arba autobusą atgal ant ratų, bet ir žinios kaip tą padaryti. „Kadex“ turi techniką ir žinias, todėl jūsų transporto priemonė bus saugiai ir tinkamai atversta ant ratų.


Po autoįvykio, svarbi būna ne tik pirminė, bet ir tolimesnė pagalba bei transporto priemonės priežiūra ir remontas. Turime daug atsarginių dalių bei patyrusius ir daug žinančius meistrus, todėl galime aptarnauti jūsų sunkiasvorę transporto priemonę po autoįvykio, ją prižiūrėti ar tiesiog pasaugoti iki tos datos, kada atvyksite ją pasiimti.


Jūsų transporto priemonę (kurios bendroji masė <40 tonų) galime nutempti į jūsų pageidaujamą vietą. Net ir didžiausi vilkikai, vieno ar dviejų aukštų autobusai bei įvairios priekabos bus transportuotos saugiai ir greitai.


Patekote į eismo įvykį užsienyje ar susidūrėte su gedimu? „Kadex“ turi atstovybes, ryšių ir kontaktų ne tik Lietuvoje, tačiau ir užsienyje. Galime tarpininkauti, jeigu norite sulaukti techninės pagalbos savo sunkvežimiams ar autobusams ne Lietuvos teritorijoje.


Turime būstines net penkiuose Lietuvos miestuose: Panevėžyje, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Marijampolėje bei didžiausiame mieste Pabaltijo regione: Rygoje, Latvijoje. Žinome kaip turi vykti kokybiškas techninis aptarnavimas bei pagalba kelyje, todėl suteiksime visą reikalingą pagalbą, kad rastume optimalų būdą atstatyti transporto priemonę ir tą padarysime už gerą kainą!


Sugedus autobusui arba sunkvežimiui, priekabai ar puspriekabei patyrus gedimą galime itin greitai ir operatyviai pristatyti reikiamas atsargines dalis. Užsiimame naujų ir originalių detalių, skirtų sunkvežimiams, autobusams, priekaboms bei puspriekabėms prekyba. Turime, ko gero, didžiausią dalių sandėlį Lietuvoje, todėl daugumą smulkių gedimų išspręsime vietoje, tiesiog kelyje. Kitų paslaugų tiekėjų remontas trunka ilgiau ir kainuoja brangiau. Neretai gali tekti vilkiką arba autobusą partempti iki serviso bei aptarnauti jį ten, tačiau mes galime nemažą dalį techninių problemų sutvarkyti, tiesiog, vietoje.